Szukaj w ogłoszeniach:
Zaawansowane
Ogłoszenie Następne

Ogrzewanie podłogowe - Folia Grzewcza

nr. ogłoszenia 17862
Cena: 67,65 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: termo-fol sp. z o.o.
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-615
Ulica: Soboniowska 19B
Telefon: +48 12 357 35 26
Strona www: www.termofol.pl
   
dodano: 2016.04.08
ważne do: 2016.07.07
wyświetleń: 45319

Szczegóły oferty:


Termofol oferuje ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne oraz ogrzewanie sufitowe z wykorzystaniem folii grzewczych.

Oferowane folie grzewcze to najwyższej jakości element grzewczy z 30 letnią gwarancją.

Folia grzewcza to łatwość tworzenia systemów grzewczych z możliwością sterowania z poziomu aplikacji. Nasze systemy grzewcze to gwarancja ekonomicznego, bezawaryjnego systemu grzewczego!


TERMOFOL generalny przedstawiciel SH KOREA
To zespół, który jako jeden z pierwszych w Polsce z powodzeniem rozpoczął wdrażanie energooszczędnych i ekologicznych systemów grzewczych najnowszej technologii. Wychodzimy naprzeciw inwestorom chcącym założyć najwyższej jakości system ogrzewania.
Jesteśmy sklepem fabrycznym SH Korea, właściciela marki Korea Heating dlatego możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość w przystępnej cenie!
Nowoczesne ogrzewanie elektryczne opracowane przez zespół inzynierów SH-KOREA, jakim są folie grzewcze, daje nam bezpieczny, łatwy w montażu i wydajny produkt grzewczy.

SH Korea to lider na światowym rynku ogrzewania z wykorzystaniem folii grzewczych, partner firmy SAMSUNG. Posiada długoletnie doświadczenie, własny ośrodek badawczo – rozwojowy,opatentowane technologie oraz największy zespół inżynierów i techników w dziedzinie folii grzewczych na świecie.
Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym partnerem co gwarantuje odpowiednią wiedzę dotyczącą oferowanych przez nas produktów.

Folia grzewcza: to najwyższej jakości produkt grzewczy stosowany do ogrzewania powierzchniowego podłogowego, ściennego oraz sufitowego. Folie grzewcze to łatwość tworzenia systemów grzewczych, jak również alternatywa dla własnych potrzeb. Dzięki szerokiej gamie zastosowań każdy znajdzie ciepło dla siebie. Sami Państwo możecie zaprojektować ogrzewanie podłogowe i nie tylko.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO OGRZEWANIE PODŁOGOWE:
- Bezpośrednie
- Akumulacyjne
Folia grzewcza instalowana jest jako ogrzewanie podłogowe bezpośrednie oraz akumulacyjne. Ogrzewanie podłogowe bezpośrednie charakteryzuje się montażem folii grzewczej bezpośrednio pod panelami podłogowymi, nie podnosząc poziomu podłogi, dzięki czemu możemy je również zainstalować pod istniejącymi panelami. Folia grzewcza w systemie ogrzewania podłogowego bezpośredniego wykorzystuje zdolność magazynowania ciepła płyty, dzięki czemu czas podgrzania podłogi jest kwestią minut a nie godzin.
Folia grzewcza w systemie akumulacyjnym ogrzewania podłogowego jest idealnym połączeniem folii grzewczej z akumulatorem ciepła - wylewką anhydrytową. Folia grzewcza nagrzewa wylewkę w porach, gdy prąd jest tańszy (druga taryfa) a następnie wylewka - akumulator oddaje ciepło do pomieszczenia przez kilka godzin po wyłączeniu ogrzewania.
MATA GRZEWCZA
Mata grzewcza – to kabel grzewczy, wyprofilowany i przymocowany do elastycznej siatki wzmacniającej. Naszą matę grzewczą instalujemy w systemie bezpośrednim pod płytkami ceramicznymi zatapiając ją w warstwie kleju elastycznego do ogrzewania podłogowego. Zastosowanie maty grzewczej w łazience gwarantuje komfort ciepłej podłogi oraz charakteryzuję się ona bardzo łatwym montażem.

Zastosowanie Folii Grzewczej
Ogrzewanie podłogowe
Ogrzewanie podłogowe to skuteczny i efektywny model grzewczy zapewniający komfort w przyjaznym otoczeniu. Rozkład temperatury zbliżony do ideału i natychmiastowy rozruch to gwarancja ciepła, którego oczekujesz od systemu grzewczego. Dzięki rozwojowi technologii coraz częściej występuje jako podstawowe ogrzewanie w siedliskach ludzkich. Prawidłowo zamontowane ogrzewanie Foliami Grzewczymi wykorzystuje około 5 % swojej mocy.
Ogrzewanie ścienne
Ogrzewanie ścienne to również skuteczna forma ogrzewania pomieszczeń dająca wysoki komfort cieplny. Stosując Folię Grzewczą pod zabudowę kartonowo-gipsową, płytki ceramiczne lub kamień naturalny połączymy produkt grzewczy z nośnikiem ciepła o wartościach akumulacyjnych otrzymując energooszczędne ogrzewanie regulowane z poziomu termostatu.
Grzejniki
W naszej ofercie posiadamy Folię Grzewczą o mocy 400W/m2 którą można wykorzystać do stworzenia własnego grzejnika. Montując folie grzewczą pod płytę kartonowo-gipsową, lub kamień naturalny otrzymamy grzejnik o niskim zużyciu energii elektrycznej, dużej sprawności a dzięki zastosowaniu termoregulatora będziemy mieli pełną kontrole temperatury pracy oraz nasz grzejnik będzie zużywał około 30% mniej energii elektrycznej w stosunku do mocy.
Pozostałe
Przykładowe możliwości zastosowania Folii Grzewczej:
Okna balkonowe oraz wystawowe to powierzchnie, które generują największe straty ciepła. Montując pas Folii Grzewczej w tym obszarze pod podłogą, budujemy kurtynę zaporową, która ograniczy napływ zimnego powietrza. Funkcja ta spełnia role grzejnika podłogowego.
Lustro - nasz asortyment Folii Grzewczej pozwala na indywidualne dopasowanie do wymiarów lustra, które już nigdy nie zaparuje.
Poduszki grzejne - Nasz produkt idealnie nadaje się do wykonania wszelkiego rodzaju poduszek, mat, kocy grzewczych o napięciu stałym oraz zmiennym
Zoologia - Połączenie Folii Grzewczych i termoregulatora stworzy zbliżony do naturalnego klimatu Twojego pupila.
Nasza oferta zawiera Folie grzewcze o napięciu stałym, która ma wiele zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym i nie tylko. Wykorzystać można ją również uprawiając własne Hobby - myślistwo, wędkarstwo.
http://www.termofol.pl

 
Reklama
Zareklamuj się