Ogłoszenie:

Specjalistyczne karmy Versele Laga

dodano: 2018.02.13 ważne do: 2018.03.15 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Weterynek.pl to sklep on-line oferujący rozległą gamę najwyższej jakości karm dla naszych pupili – tu klienci mogą zakupić karmy suche i mokre dla psów oraz kotów, prócz tego karmy dla gryzoni i ptaków. Są to tylko pieczołowicie wyselekcjonowane produkty docenionych marek, też karmy weterynaryjne, które używane są jako element kuracji różnych schorzeń.

W sklepie kupić można karmy takich producentów jak, przykładowo Versele Laga Opti Life, Happy Life, Bento Kronen, marki Royal Canin, także karmy weterynaryjne, produkty Hill’s, Lara oraz pozostałych marek. Sklep oferuje je w różnorakich pojemnościach i smakach, w następstwie tego kupujący może dostosować je indywidualnie zależnie od wymagań i gustów swojego pupila. W razie kłopotów z wyborem perfekcyjnej karmy pracownicy sklepu są gotowi do pomocy – poradzą, jaka z nich sprawdzi się najodpowiedniej. 

Oprócz karm sklep proponuje również akcesoria dla zwierząt, przykładowo szampony, legowiska, suplementy diety.

Zakupy wysyłane są ekspresowo – bezpłatna wysyłka dostępna jest już od 95 złotych. Zapraszamy do zrobienia zakupów w sklepie Weterynek.pl!

Kontakt:
Specjalistyczne karmy Versele Laga
ul. Bitwy Oliwskiej 28
80-339 Gdańsk
+48 533 331 988
url: http://www.weterynek.pl/versele-laga      
e-mail: sklep@weterynek.pl
Kontakt
weterynek
ul. Bitwy Oliwskiej 28, 80-339 Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.