Ogłoszenie:

CocoBird - kocyki z minky

dodano: 2017.09.27 ważne do: 2017.10.27 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma  CM spółka jawna jest młodą firmą projektującą i produkującą różnego rodzaju kocyki dziecięce. W branży dziecięcej działamy od 2011 roku. Nasza firma zajmowała się eksportem artykułów dziecięcych z krajów Unii Europejskiej. Analizując zachodni oraz nasz rynek artykułów dziecięcych zauważyliśmy ciągle rosnące zainteresowania dzieci i ich rodziców artykułami o nietuzinkowej kolorystyce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w sprzedaży  produktów znanych marek możemy zaproponować naszym klientom unikalne produkty, które cieszą się popularnością u naszych zachodnich sąsiadów.
 
Wszystkie nasze produkty są szyte ręcznie z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów takich jak:  mięciutki minky oraz 100% bawełna o niebanalnych wzorach i interesującej kolorystyce. Użyte materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, a precyzyjne wykonanie poszczególnych produktów gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania przez dzieci już od wieku wczesno-niemowlęcego.
 
Oczywiście jako prężnie rozwijająca się firma pełna niebanalnych pomysłów ciągle się rozwijamy dodając coraz nowsze projekty i asortyment do naszej oferty. Nasze produkty cechuje szczególnie wysoka jakość materiałów, z których zostały wyprodukowane - co dla dzisiejszych rodziców jest szczególnie istotne. Wychodząc naprzód dzisiejszemu konsumentowi chcemy zaproponować produkt zarówno designerski, niezwykle praktyczny jak również wysokiej jakości.
Kontakt
CocoBird
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.