Ogłoszenie:

Studia podyplomowe - IB Centrum. ZAPISY trwają, zajęcia od MARCA 2018

dodano: 2018.02.13 ważne do: 2018.03.19 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe do IB Centrum na ul. Św. Filipa 7/8
Teraz niższa cena -1000zł  od ceny regularnej. Tylko do 15 lutego.
Zapisz się i skorzystaj z promocji.


W ofercie m.in.:
 
Przygotowanie pedagogiczne. Cena 2000zł.
 
Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do pracy w placówkach oświatowych oraz wyposażenie ich w wiedzę z zakresu dydaktyki i szczegółowej metodyki działalności pedagogicznej oraz umiejętności i kompetencji niezbędnych do kompleksowej realizacji dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych zadań szkoły.
 
Pedagogika pracy opiekuńczo – wychowawczej. Cena 2300 zł.
 
Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w wiedzę z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, wykształcenie umiejętności diagnostycznych, wychowawczych i terapeutycznych przydatnych w pracy z dziećmi i młodzieżą.
 
Terapia pedagogiczna i rewalidacja dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Cena 2400 zł.
 
Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w wiedzą wiedzę i kwalifikacje umożliwiające udzielanie profesjonalnej pomocy dzieciom z trudnościami w nauce, z niepełnosprawnością intelektualną, przewlekłymi chorobami, ze sprzężonymi deficytami rozwojowymi.
 
Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa. Cena 1800 zł.
 
Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w wiedzę i kwalifikacje z zakresu bibliotekoznawstwa. Słuchacze uzyskają wiedzę dotyczącą właściwej organizacji i funkcjonowania bibliotek szkolnych, sprawnego wyszukiwania, selekcji i oceny jakości informacji oraz tworzenia informacji, a ponadto poznają metody pracy z czytelnikami.
 
Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Cena 2400 zł.
 
Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do pracy w przedszkolu i klasach 1-3 szkoły podstawowej. Absolwent będzie przygotowany do wspomagania rozwoju i wczesnej edukacji dzieci, podjęcia wczesnej interwencji specjalistycznej, konstruowanie programów edukacyjnych.
 

Więcej informacji oraz pełna oferta na stronie http://www.ibc.edu.pl
 
Kontakt
IB Centrum
ul. Ul. św. Filipa 7/8, 31-150 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.ibc.edu.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.